Masáže

Manuální lifting obličeje

Nová neinvazivní technika masáže obličeje, která patří k velmi účinným úkonům v kosmetice.

Velice dobře působí na vrásky vzniklé únavou, které zmenšuje tím, že aktivuje výživu a zvyšuje tonus kůže. Manuální lifting obličeje výrazně vyhlazuje vrásky a kontury, podporuje imunitní systém.

Tato technika je vhodná také při některých poruchách prokrvení a promaštění pleti.

Účinek masáže je trvalý jedině tehdy, když se provádí pravidelně. Doporučuje se 10 – 12 ošetření v intervalu 1x až 2x týdně.

CENA – 500 Kč/50 minut

Hloubková masáž Trigger points

Klíčovou metodou masáže je nalezení spoušťových bodů, tzv. Trigger points – TRPs, které jsou jednou z příčin bolestivosti ve svalech. Tyto „spoušťové body“ způsobující značnou myofasciální bolest, bývají často spojeny s bolestí v jiných částech těla (bolest ramene, loktu, hlavy, kolen, brnění prstů rukou i nohou, hučení v uších…) jedná se o tzv. přenesenou bolest.

Jde o cílenou, intenzivní techniku, která kombinuje prvky klasické masáže a hloubkové masáže, využívající tlaku rukou, palců a loktů. Při této masáži dochází k propracování a uvolnění jednotlivých vrstev svalstva. Tato technika velmi účinně a efektivně řeší bolesti zad a přilehlých tkání, včetně bolestivých zatvrdlin ve svalu. Střídání silnějších a slabších tlaků na lokální aktivační bod Trigger pointu i následné intenzivní rozmasírování oblasti, vede k ozdravení poškozených svalových vláken a k postupnému odplavení kyseliny mléčné a toxinů z postiženého svalového snopce. Hloubkové uvolnění a propracování svalstva odstraňuje spasmy a obnovuje přirozenou délku svalových vláken.

Již po jedné návštěvě je pociťována výrazná úleva od bolesti. Během krátké doby dochází k odstranění intenzivní svalové bolesti. Pro větší efekt je vhodné tuto masáž několikrát opakovat.

CENA – 800 Kč/45 minut

Relaxační masáž

Masáž, která je díky svým hmatům příjemnější, než-li klasická masáž. Hmaty se provádí plynule a některé partie se při této masáži nerozdělují, tím dochází k lepší relaxaci.

Technika masáže pomáhá podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxické látky z organismu. Používají se při ní jemnější a pomalé hmaty pro navození klidu a pohody.

CENA – 600 Kč/45 minut (záda, šíje) nebo 1200 Kč/90 minut (celotělová)

Klasická masáž

Klasická masáž je vhodná pro prokrvení svalů a kloubů celého těla. Provádí se s přiměřenou intenzitou, s ohledem na potřeby zákazníka. Velmi častá je částečná masáž konkrétních partií, které vyžadují péči – nejčastěji záda a šíje.

CENA – 600 Kč/45 minut nebo 1200 Kč/90 minut (celotělová)

Lymfatická masáž

Dokonalá funkce lymfatického (mízního) systému je předpokladem pro zdraví každého člověka. Lymfatická masáž ovlivňuje mízní systém, jde o zvláštní druh jemné techniky, která pomáhá rozproudit mízní systém, a tak podporuje tok lymfy. Tím dochází k odstraňování škodlivin – toxických látek. Odlehčí vašemu míznímu systému a současně napomáhá regeneraci organismu. Nevhodná skladba potravy, stresové situace a každé onemocnění zvyšuje zátěž našeho mízního systému. To se projeví únavou, slabostí, vyčerpaností, ale také otoky kotníků, nebo dokonce zduřením a bolestivostí lymfatických uzlin.

Osoby se zatížením končetin, jako jsou prodavačky, chirurgové, letušky, ale i sportovci a mnozí další, zvýšeně zatěžují svůj mízní systém. Dokonce i každá fyzická námaha zvyšuje produkci zplodin v těle, a proto je vhodná rehabilitace mízního systému formou lymfatické masáže. Ta je vhodná i pro odstranění únavy nohou po rušném dni.

Nelze opomenout i kosmetický účinek, především v boji proti celulitidě, která vzniká především z důvodu usazených odpadních látek v podkoží, což má za následek tzv. pomerančovou kůži. Pomocí lymfatické masáže můžeme docílit velkého pokroku v odstranění celulitidy.

CENA – 600 Kč/ 50 minut (horní/dolní pol. těla) nebo 1200 Kč/90 minut (celotělová)

Áyurvédská masáž

Áyurvédská masáž je stále populárnější metodou relaxace. Je oblíbená díky svým blahodárným účinkům a stylem provádění. Jedná se o základní Áyurvédskou masáž, hluboce relaxační a regenerační ve světě velmi vyhledávanou. Provádí se za použití léčivých masážních olejů, vybraných individuálně dle potřeb a zdravotního stavu klienta.

Áyurvéda léčí celé tělo, duši i mysl, přičemž klade důraz na prevenci a neustálou podporu zdraví. V Áyurvédě dochází k harmonizaci organismu, uvolnění bolesti, únavy, stresu, posílení imunitního systému, zlepšení krevního oběhu a celkovému stavu uvolnění.

Áyurvédské masáže jsou založeny na individualitě člověka, proto je ke každému klientovi přistupováno dle jeho zdravotního stavu a potřeb. Masáže jsou prováděny na masážním stole, používají se čistě přírodní oleje zastudena lisované, které se po masáži musí nechat vstřebat do pokožky, aby se projevil jejich ozdravný účinek. Masáže jsou prováděny velmi jemně, jsou účinné na zlepšení funkčnosti pohybového aparátu, lymfatického systému, napomáhají odplavování škodlivých látek z těla. Jedná se o výborné ozdravné masáže ve světě velmi populární, tak jako celý systém Áyurvédy.

CENA – 1500 Kč/100 minut

Indická + antistresová masáž hlavy

Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen.

Velmi účinné je k masáži hlavy přidat antistresovou sestavu masáže ramen a šíje, protože se zbavíte obrovské psychické zátěže a budete se cítit jako znovunarození…

Indická masáž hlavy je prospěšná díky tomu, že se praktikuje na částech, které jsou důležitými energetickými centry. Pokud je člověk ve stresu, hromadí se v těchto oblastech napětí, které zapříčiňuje spoustu dalších bolestí. Není tedy divu, že v Indii dostávají lidé tuto masáž často od narození.

CENA – 400 Kč/30 minut

Hot stones, neboli masáž horkými lávovými kameny

Hot Stones neboli masáž horkými lávovými kameny dokáže navodit báječné pocity úlevy a relaxace. Proto je masáž ve světě tak žádaná. Určitě si dokážete představit příjemné působení pravých lávových kamenů, které svou vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly.

Při masáži Hot Stones se používá špičkových olejů a výtečných technik. Technika dokáže navodit pocit absolutního klidu a uvolnění. Klienti na sobě sledují báječné uvolňující účinky ještě několik dní po masáži.

Tato masáž je zejména vhodná pro klienty, kteří milují teplo.

CENA – 600 Kč/45 minut nebo 1200 Kč/90 minut

Ceny platné od 01.10.2022

NEJSME PLÁTCI DPH