Akce

Každý měsíc pro Vás připravujeme speciální akce na masáže. Sledujte nás na facebooku, aby Vám žádná akce neutekla.

Hloubková masáž Trigger points

Akce platí od 1.5. 2018 – 31.5. 2018

Nová cena: 480 Kč

Klíčovou metodou masáže je nalezení spoušťových bodů, tzv. Trigger points – TRPs, které jsou jednou z příčin bolestivosti ve svalech. Tyto „spoušťové body“ způsobující značnou myofasciální bolest, bývají často spojeny s bolestí v jiných částech těla (bolest ramene, loktu, hlavy, kolen, brnění prstů rukou i nohou, hučení v uších…) jedná se o tzv. přenesenou bolest.

Jde o cílenou, intenzivní techniku, která kombinuje prvky klasické masáže a hloubkové masáže, využívající tlaku rukou, palců a loktů. Při této masáži dochází k propracování a uvolnění jednotlivých vrstev svalstva. Tato technika velmi účinně a efektivně řeší bolesti zad a přilehlých tkání, včetně bolestivých zatvrdlin ve svalu. Střídání silnějších a slabších tlaků na lokální aktivační bod Trigger pointu i následné intenzivní rozmasírování oblasti, vede k ozdravení poškozených svalových vláken a k postupnému odplavení kyseliny mléčné a toxinů z postiženého svalového snopce. Hloubkové uvolnění a propracování svalstva odstraňuje spasmy a obnovuje přirozenou délku svalových vláken.

Již po jedné návštěvě je pociťována výrazná úleva od bolesti. Během krátké doby dochází k odstranění intenzivní svalové bolesti. Pro větší efekt je vhodné tuto masáž několikrát opakovat.