Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kamenyMasáž lávovými kameny je velmi žádaná masáž hlavně na podzim a v zimě, ale je samozřejmě možné ji provádět v kterémkoliv ročním období. Kombinace tepla a dotyku ji řadí mezi KRÁLOVNY MASÁŽE a stává se nezapomenutelným zážitkem.

Teplo lávových kamenů prohřívá celé tělo a významně uvolňuje svalstvo. Masáž navozuje uvolnění, příjemné pocity klidu a harmonie.

Jde o aktivní masáž, při které se masírují všechny svaly na těle, nejde jen o samotné položení kamenů po těle. Teplo se příjemně rozlije do celého těla a dokonale ho uvolní. Díky teplu, které kameny vyzařují a energii kamenů, je tato masáž třikrát účinnější než klasická masáž. Masáž horkými lávovými kameny dodá tělu potřebnou životní sílu a dobrou náladu. Tímto nesmírně příjemným způsobem jsou postupně uvolněny jednotlivé partie a svaly těla, které jsou střídavě masírovány lávovými kameny.

K masáži se používají oblé vulkanické kameny – čedič. Čedičové kameny vznikly vulkanickou činností sopek pod velkým tlakem a za vysokých teplot, mají vysokou hustotu a dobře drží teplo. Lávové kameny jsou tmavě šedé, po použití oleje krásně lesklé, černé a hladké. Dovážejí se mimo jiné z Havaje, kde se tento čedič lávového původu ručně sbírá a opracovává vodou. K masážím jsou lávové kameny vhodné jednak kvůli tomu, že dlouho drží teplo (před použitím se nahřívají na teplotu 40 oC až 50 °C) a jednak pro svoje léčivé vyzařování (mají vysokou energetickou vibraci). Blahodárné účinky kamenů ze ztuhlé lávy znali již před 5 000 lety staří Číňané a Mayové.

Doba trvání          

 – 45 min. – částečná masáž (záda, šíje)

 – 90 min. – celková masáž


Rezervujte si Masáž lávovými kameny v našem salónu 

REZERVACE